Radionica: Provedba Zakona o učinkovitom korištenju energije ...

21.05.2012

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, Ministarstvom prostornoga uređenja i graditeljstva, Programom ujedinjenih naroda za razvoj i Splitsko-dalmatinskom županijom organizira Regionalnu edukativnu radionicu „Provedba Zakona o učinkovitom korištenju energije u neposrednoj potrošnji“ za jedinice lokalne i regionalne samouprave dana 25. svibnja 2012. godine u Splitu.

Cilj održavanja Radionice je poticanje i edukacije jedinica lokalne i regionalne samouprave sa područja Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske županije kao obveznika gospodarenja energijom u svojstvu korisnika sredstava Fonda za samostalnu primjenu mjera i donošenje planskih dokumenata, odnosno programa i planova energetske učinkovitosti.

Više na www.fzoeu.hr