Novosti

P R O G R A M 36. Međunarodnog prvenstva Hrvatske u daljinskom plivanju FAROS Maratona 2011.


23.08.2011

 

P R O G R A M 

36. Međunarodnog prvenstva Hrvatske u daljinskom plivanju 

FAROS MARATON 2011.

 

 

 

PETAK, 26. kolovoza

 

 

13,00 sati Liječnička ordinacija dr. Vesna Medić
                    Liječnički pregled natjecatelja


16,00 sati
Gradska luka - Novo riva
                    Vožnja brodom duž natjecateljske staze; obilazak i upoznavanje staze



18,00 sati Hrvatski dom – Palača “Čitovnica”
                   SWIMMERS PARTY: pozdravna riječ gradonačelnice, izvlačenje startnih
                   brojeva i domjenak za sudionike i goste FAROS Maratona 2011.



SUBOTA, 27. kolovoza

 

 

7,15 sati Gradska luka - Novo riva
Dolazak natjecatelja na startno mjesto i
pripreme za start FAROS Maratona 2011.


7,45 sati Gradska luka - Novo riva
                  Pozdravna riječ uzvanika & Intoniranje “Lijepe naše”


8,00 sati Gradska luka - Novo riva
                  START FAROS MARATONA 2011.


11,00 sat
i Gradska luka - Novo riva
                   Dolazak na CILJ POBJEDNIKA FAROS MARATONA 2011.


20,00 sati Trg “Tvrdalj”
                    SVEČANI DEFILE NATJECATELJA i
                    PROGLAŠENJE POBJEDNIKA FAROS Maratona 2011.
                    Zatvaranje FAROS Maratona 2011.


20,50 sati V A T R O M E T


21,00 sat Gradski restoran
Svečana večera za sudionike i goste FAROS Maratona 2011.


24,00 sata Gradska luka
                      Spuštanje zastava zemalja sudionica FAROS Maratona 2011.

 

 

 

 

 

Stari Grad - Faros, August 27th 2011


START LIST
16.000 m

M E N


1. CIPURKOVIĆ Anes 1992 BOSNIA & HERZEGOV.
2. DIAZ Marcos 1975 DOMINICAN REPUBLIC
3. SAUVAGE Julien 1985 FRANCE
4. STUDZINSKI Alexander 1983 GERMANY
5. GIANNIOTIS Spyros 1980 GREECE
6. CSELENYI Balazs 1979 HUNGARY
7. POP ACEV Evgenij 1988 MACEDONIA
8. MLADENOVSKI Dejan 1991 MACEDONIA
9. TEPAVČEVIĆ Nikola 1992 MONTENEGRO
10. GLORIE Daan 1988 NETHERLANDS
11. OSMANAGIĆ Emir 1993 SERBIA
12. VELIČKOVIĆ Vid 1993 SLOVENIA
13. RAVELL Ignacio 1965 SPAIN
14. SOLDO Josip 1989 CROATIA
15. SOLDO Tomislav 1990 CROATIA
16. MILAN Duje 1997 CROATIA
17. MILAN Marin 1994 CROATIA
18. ADŽIĆ Dražen 1971 CROATIA
19. ČITAR Danijel 1997 CROATIA
20. VULIN Vaso 1981 CROATIA
21. ARALICA Josip 1970 CROATIA
22. ERCEG Filip 1980 CROATIA
23. RADULIĆ Luka 1995 CROATIA
24. TADIĆ Vjekoslav 1978 CROATIA

 

WOMEN


1. NOVAKOVA Hana 1988 CZECH
2. MAURER Angela 1975 GERMANY
3. GROSSMANN Cathleen 1977 GERMANY
4. SOHL Evelien 1986 NETHERLANDS
5. VAN DER LAAN Irene 1960 NETHERLANDS
6. UVAROVA Anna 1985 RUSSIA
7. PETRENKO Sofia 1991 RUSSIA
8. ČEMAŽAR Manca 1997 SLOVENIA
9. ERDBRINK Stephanie 1993 SWITZERLAND
10. TRIŠIĆ Anja 1987 CROATIA
11. LEVAČIĆ Dina 1996 CROATIA
12. ŠIKIĆ Suzana 1970 CROATIA
13. ŠITIĆ Karla 1992 CROATIA
 

 

developed by Nove vibracije