Grad Stari Grad protiv ukidanja turističkih zona

21.08.2011

Na sjednici koja je održana 19. kolovoza 2011. godine, Gradski urbanistički odbor i Gradonačelnica Grada Staroga Grada kategorički su se suprotstavili najavljenom ukidanju turističkih zona Borova 1, Borova 3 i Basina –Mudri dolac, planiranom kroz Izmjene i dopune Prostornog plana uređenja Splitsko-dalmatinske županije. Ocjenjujući da je zadržavanje tih zona, makar i u izmijenjenom obliku (preoblikovanih) od interesa za Grad Stari Grad, Gradonačelnica i Gradski urbanistički odbor svoja su očitovanja uputili na daljnju nadležnost i postupanje Gradskom vijeću Grada Staroga Grada. Cjeloviti tekst očitovanja (zaključaka) moćete naći na linku «Dokumenti prostornog uređenja», podlinku «Ostali dokumenti prostornog uređenja».