Održano 1. otvoreno prvenstvo Starog Grada u tenisu za mladež

16.08.2011

13. i 14. kolovoza 2011. godine, na tenis terenima Hotela Helios d.d. u Starom Gradu održano je 1. otvoreno prvenstvo Starog Grada u tenisu za mladež do 15. godina. U zanimljivim i iznad očekivanja kvalitetnim i neizvjesnim dvobojima pobjedu je izborio Mattia di Eleonoro (14), iz tenis kluba Passau, SR Njemačka. Drugo mjesto osvojio je Marin Matković (14) iz Vrbanja, a treće Borna Ćurin (10) iz tenis kluba Pomak Split. Turnir ima izuzetnu vrijednost u promociji športa, a napose tenisa na Gradu Starom Gradu, a posebno raduje podatak da je turnir imao izvanredan odaziv među djecom i gostima u Starom Gradu, koji su osim sudjelovanjem u velikom broju već samoinicijatvno dogovorili nastavak turnira i uzvratne mečeve već slijedećih dana. Posebnu zahvalnost organizatori turnira duguju Hotelima Helios d.d. i tvrtci „Upravnik“ Solin, koji su pomogli organizaciji turnira.