09.08. - "Crvenkapica i Vučko"

08.08.2011

Dječje kazalište "Ivana Brlić-Mažuranić" iz Slavonskog Broda, gostuje u Starome Gradu s predstavom "Crvenkapica i Vučko", parodija bajke "Crvenkapica" (kombinacija lutkarsko-dramske predstave).  Predstava će se održati u utorak, 09. kolovoza 2011. godine u kazališnoj dvorani s početkom u 21 sat. Ulaznice su u prodaji sat vremena prije predstave na blagajni kazališta. Cijena 25,00 kn.

Redatelji: Ankica i Željko Čavčić
Scenografija: Branko Stojaković
Odabir glazbe: Tomislav Babić

O predstavi:

Vučko Vučković – Vuk bježi iz Zoološkog vrta, susreće Ivanu Zvonarević-Crvenkapicu. Vučkova želja je postati domaći pas čuvar. Crvenkapica s veseljem šalje Vučka kod svoje bake. Bakica je sama i odgovaralo bi joj da ima nekog pokraj sebe. U gradu je cijela uzbuna, radio obavještava o nestanku vuka. To čuje i ribolovac Luka (bakin brat) koji odluči pronaći radio te obavještava o nestanku vuka. Susreće vuka, ali ovaj mu u hvatanju pobjegne. Vuk ne shvaćajući zašto se grad uzbunio odluči potražiti Crvenkapicinu baku. Spletom okolnosti kod bake se nađu svi (Vučko, Crvenkapica i ribolovac Luka). Što se na kraju dogodilo pogledajte sami. Predstava je pina smiješnih i zanimljivih scena u kojima se traži pomoć publike u pronalaženju vuka.

Uzrast publike: predškolski uzrast i razredna nastava