Završio 51. Festival hrvatskih dramskih amatera

22.05.2011

Nakon pet dana druženja, i 16 odgledanih predstava u konkurenciji, sa preko 300 sudionika - glumaca amatera iz cijele Hrvatske, jučer je dodjelom nagrada i priznanja završio 51. Festval hrvatskih dramskih amatera, koji se u suorganizaciji Hrvatskog sabora kulture i Grada Staroga Grada, a pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i Splitsko-dalmatinske županije, održao u Starome Gradu, u vremenu od 18. do 22. svibnja 2011. godine.

Pregled podijeljenih  nagrada i priznanja na 51. FKAH možete naći na linku "51 FKAH".

Hrvatski sabor kulture i Grad Stari Grad ovim putem zahvaljuju se glumcima amaterima i njihovim družinama, selektoru i prosudbenom povjerenstvu, tehničkom i drugom osoblju, te svim onima koji su na bilo koji način doprinjeli da se ovaj Fetival uspješno organizira, održi i privede kraju.