Pomoć za malog Juricu

16.05.2011

Na inicijativu građana Staroga Grada i uz podršku Gradskog društva Crvenog križa Hvar pozivaju se ljudi velikog srca da nam se priključe u ovoj humanoj želji.
Dječak Jurica Malis koji je podrijetlom iz Starog Grada, a ima svega 3 godine treba našu pomoć. Prošle je godine ostao bez majke koja je imala samo 35 godina kada je oboljela. Nije bio dovoljno nesretan što raste bez majke nego je obolio od teške bolesti, jedne vrste leukemije. Socijalni status obitelji iziskuje naše šire uključenje. Molimo vas da se odazovete u skladu s mogućnostima i pomognete uplatom na žiro račun kod Splitske banke d.d. 2330003-3151560994 - pomoć za Juricu. U ime Crvenog križa, Gradskog društva Hvar, velika hvala svim ljudima dobra i velika srca.