5. 11. - Književna večer u Čitovnici

02.11.2010

U Mjesecu hrvatske knjige (15. listopada – 15. studenog) Gradska knjižnica i čitaonica Stari Grad poziva Vas na gostovanje književnika i publicista Bekima Sejranovića u petak 5. studenog 2010. u 19 sati u Hrvatskom domu – Čitovnici u Starom Gradu. Književni susret će se održati uz projekciju kratke najave filma From Tokyo to the Morava River.

Redatelj: Moku Teraoka

Scenarij i produkcija: Bekim Sejranović

Pisac, predvoditelj i esejist Bekim Sejranović, predstavnik moćne bosanske literarne dijaspore, riječki student kroatistike, punk-rocker i dobitnik nagrade Meša Selimović za debitantski roman „Nigdje, nitkuda“, bi će s nama!  Zašto se „ne može napisati dobar roman, a da se pisac ne razgoliti“ i kako pritom ne zaći u patetiku, otkrit će Sejranović koji će predstaviti svoj zadnji roman „Ljepši kraj“.