Veličanstveni vatromet u Vrbanju

26.05.2009

Točno u pola noći sa subote na nedjelju, za vrijeme prve pauze na koncertu popularnog pjevača Jasmina Stavrosa u Vrbanju, priređen je vatromet u režiji tvrtke Mirnovec iz Samobora a kojega je poklonio Grad Stari Grad. Započeo je tzv. slapovima sa balkona a nastavio se veličanstvenim ispucavanjem velikog broja raketa iznad župne kuće koje su stvorile predivan ugođaj za nekoliko stotina nazočnih na koncertu. Nakon vatrometa izvlačila se lutrija - gof od 18 kg čiji je sretni dobitnik bio jedan mladić iz Vrbanja. Uvertiru koncerta odradila je klapa Kumpanji a sve nazočne pozdravili su organizator - don Ivica Babić i predstavnik pokrovitelja - Grada, gradonačelnik Visko Haladić. Fešta je trajala sve do rano ujutro i sve je proteklo u najboljem redu.