Vrijedno priznanje Starogradskim kazalištarcima

13.05.2009

Na adresu g. Tomislava Alaupovića - predsjednika Kazališta "Petar Hektorović" iz Staroga Grada, ovih je dana stiglo vrijedno priznanje. Naime, g. Alaupović je kao VIP gost, pozvan za Treći BRATISLAVA PUPPET THEATRE FESTIVAL (Bratislavski Festival lutkarskih kazališta) koji će se u glavnom gradu Slovačke održati od 10. do 14. srpnja 2009. godine. Festival se održava pod motom "Our Neighbour is Our Next of Kin" (Naš susjed je naš rod), a, pored domaćina, sudjeluju lutkarska kazališta iz Slovačkoj susjednih zemalja: Češke (Liberec); Poljske (Varšava); Ukrajine (Kijev); Mađarske (Pecs) i Austrije (Beč). Bratislavsko lutkarsko kazalište nastupalo je u Starome Gradu kao gost Kazališta "Petar Hektorović".