Određena biračka mjesta

08.05.2009

Gradsko izborno povjerenstvo Grada Staroga Grada donijelo je Rješenje o određivanju biračkih mjesta za područje Grada Staroga Grada, za lokalne izbore koji će se održati dana, 17. svibnja 2009. godine. Rješenje pročitajte:

GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA STAROG GRADA

Na temelju članka 33. podstavak 3. Zakona o izboru članova predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave (»Narodne novine«, broj 44/05-pročišćeni tekst i 109/07), Gradsko izborno povjerenstvo Grada Starog Grada donosi

R J E Š E NJ E
O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA
ZA PODRUČJE GRADA STAROG GRADA

1.) Biračko mjesto broj 1. u Osnovnoj školi Petra Hektorovića u Starom
Gradu, Obala Zrinskih i Frankopana bb,

koje obuhvaća birače s prebivlištem u Starom Gradu, predio Priko i to: zapadno od puta za Glavicu, južnom stranom ulice Kralja Tomislava do ulice Ivana Meštrovića, zapadnom stranom ulice Ivana Meštrovića do ulice Petra Kuničića, zapadnom stranom ulice Petra Kuničića do obale Zrinskih i Frankopana.

2.) Biračko mjesto br. 2. u Osnovnoj školi Petra Hektorovića u Starom
Gradu, Obala Zrinskih i Frankopana bb,

koje obuhvaća birače s prebivalištem u Starom Gradu, predio Malo Selo i to:
istočno od puta za Glavicu, sjevernom stranom ulice Kralja Tomislava do ulice Ivana Meštrovića, istočnom stranom ulice Ivana Meštrovića do ulice Petra Kuničić, sjevernom stranom ulice Petra Kuničića do obale Zrinskih i Frankopana, preko trga Stjepana Radića, sjevernom stranom puta Bana Josipa Jelačića i sjevernom stranom puta Gospojice, te birače sa prebivalištem u naselju Rudine.

3.) Biračko mjesto br. 3. u Hrvatskom domu u Starom Gradu, Stari Grad,
Novo Riva bb,

koje obuhvaća birače s prebivalištem u Starom Gradu, predio Grad i to: južno od puta Gospojice, južnom stranom puta Bana Josipa Jelačića, od trga Stjepana Radića, Rivom, Novom Rivom, Šetalištem Don Šime Ljubića, Šetalištem slikara Jurja Plančića i putem Lanterne do novog trajektnog pristaništa te birače sa prebivalištem u naselju Selca.

4.) Biračko mjesto br. 4. u Domu mladeži u Dolu, Dol,
koje obuhvaća birače sa prebivalištem u naselju Dol.

5.) Biračko mjesto br. 5. u Domu Matija Ivanića u Vrbanju, Vrbanj,
koje obuhvaća birače sa prebivalištem u naselju Vrbanj.

U Starom Gradu, dana 29. travnja 2009.g.

PREDSJEDNIK:
v.r.Vesna Kuzmičić, dipl. iur.