Osnovna škola zahvalila Gradu

07.05.2009

Ravnatelj osnovne škole Petar Hektorović gsp. Ivan Jurkić uručio je gradonačelniku Grada Starog Grada Visku Haladiću knjigu "Sva riba Jadranskog mora", autora mladena Alajbega (fotograf) i Nevena Milišića (pisca). Knjiga je uručena kao znak zahvalnosti Gradu Starom Gradu na donaci za uređenju podova 3 učionica u iznosu od 55 000,00 kn u tekućoj godini kao i za sve potpore u dosadašnjem radu, s obzirom da gradonačelnik prestaje obnašati mandat u narednih 15-ad dana. Razni projekti škole su bili potpomognuti; ekskurzije, stručni izleti, opremanje školske knjižnice, nabavka namještaja (klupa i stolica) za razred, TV uređaja, ormara za opremu, rekonstrukciju područnih odjeljenja u Dolu i Vrbanju, nabavku instrumenata, pomoć u zamjeni prozora i vratiju kao i niz drugih, ovdje nespomenutih projekata.