Damir Čavić - nezavisni kandidat za gradonačelnika

18.03.2009

Kandidat za gradonačelnika Staroga Grada, nositelj je Nezavisne gradske liste Damir Čavić, priznati i poznati starogradski ugostitelj, a za njegova zamjenika predložen je Tomislav Alaupović, vijećnik u Skupštini Splitsko-dalmatinske županije.

Prema tomu to je, uz Viska Haladića (HSS), Mariju Novak (HDZ) i dr. Tonija Lučića-Lavčevića (SDP), četvrti kandidat za starogradskog poteštata na predstojećim lokalnim izborima, a Čavić je ujedno i nositelj Nezavisne gradske liste za Gradsko vijeće Staroga Grada.

- Naš plan se zapravo zove Stari Grad, jer buduća gradska vlast mora aktivno sudjelovati u stvaranju vizije razvoja grada i pripadajućih mu naselja, da se sve vrijednosti, od turističkih, kulturno-povijesnih, gospodarskih, prometnih i drugih, iskoriste za dobrobit građana, a ne nekoliko već profaniranih pojedinaca i manjih interesnih skupina – poručio je Čavić.

Izvor: Slobodna Dalmacija

Mirko CRNČEVIĆ / EPEHA