Područnoj školi Dol odobreno sufinanciranje škole u prirodi na Bjelolasici

14.03.2009

Gradsko poglavarstvo je na svojoj 70. sjednici razmatralo zahtjev učenika i roditelja Područne škole Dol glede njihove financijske zamolbe za pomoć pri odlasku na izlet  - školu u prirodi na Bjelolasici u vremenskom razdoblju od 20. do 24. travnja 2009. godine. S tim u svezi je donijelo Zaključak/rješenje kojim se odobrava isplata 2.000 kn za sufinanciranje troškova putovanja u Gorski kotar na stručni izlet. Osim ovoga, Osnovna škola Petra Hektorovića će ove godine dobiti od Grada i iznos od 54.000 kn kojim će financirati zamjenu podloge poda u 3 razreda. Time se Grad još jednom aktivno uključuje u sve akcije koje škola provodi, nastojeći poboljšati standard odn. boravak svoje djece u školi.