Gradsko poglavarstvo donijelo odluke o izradi UPU Molo Selo, Ivanje gomile i Dolci

14.03.2009

Gradsko poglavarstvo je na 70. sjednici održanoj dana 11. III. u 9 sati, zajedno sa Gradskim urbanističkim odborom donije odluke za izradu 3 urbanistička plana uređenja (UPU) i to; Molo selo, Ivanje Gomile te poslovnu zonu Dolci. Time će se omogućiti mladim obiteljima i poslovnim subjektima gradnja unutar naselja Stari Grad kako obiteljskih kuća / stanova tako i gospodarskih objekata. Pored već donesenih odluka za izradu UPU Mole Rudine i poslovne zone Vrbanj kojih je izrada u tijeku, nakon ovih planova donijeti će se nove odluke o izradi UPU sukladno realnim mogućnostima za gradnju unutar zone koja će se urbanizirati glede kompletne infrastrukture.