Radovi na uređenju Gundulićeve po planu

10.03.2009

Gundulićeva ulica u Starome Gradu, koja se nedavno započela obnavljati, polako dobiva svoje instalacije pod zemljom. Nakon što su prije ukopane cijevi fekalne kanalizacije, danas su se, na prethodno uređen betonski kanal za oborinske vode, stavljale betonske poklopnice koje su djelatnici Komunalnog već prije tjedan dana izlili na svom prostoru  zgrade bivšeg vodovoda kod vinarije gdje im je i garaža te su iste donijeli u Gundulićevu nakon čega je započelo njihovo postavljanje na taj kanal oborinske vode. Tako se još čeka djelatnike Hvarskog vodovoda da i oni spoje sve stanare navedene ulice kako bi se u cijelosti, kao i do sada u prethodnih 5 ulica, mogla obnoviti kompletna podzemna instalacija. I Hep će obaviti svoj dio posla tako da polako Stari Grad ostaje bez visećih kablova ulicu po ulicu.