Ljetna atmosfera na Moloj Podloži

10.03.2009

U koliko slučajno dođete na Rivu u Stari Grad te uđete na trg Molo Podloža zateći će vas prizor kakav se samo u ljetnim mjesecima viđa na području Staroga Grada; puno ljudi, živost na trgu te ribarska fešta. No, na žalost, nije to naš svakodnevni život već je to snimanje reklamnog spota za sardinu Eva. Vidimo žonglere sa vatrom, tipični dalmatinski prizor igranja na karte (i to na primjerenim i tradicionalnim drvenim stolovima i stolicama), djecu prodavače, bicikliste, klapa, na bini one koji nastupaju na fešti, dim od ribarskih pečenih specijaliteta, šušur i još puno toga uz puno ljudi na sceni ali i u publici, uz rivu. Iako je večer u gradu hladna (dan je bio prekrasan, sunčan) to statistima ne smeta biti u kratkim rukavima na otvorenom. Mnoštvo reportažnih kola, auto dizalice za kameru, režije, okrepe... To je Stari Grad na Moloj Podloži u ova 2 dana. U koliko ste u blizini, dođite i osjetite snimanje ove reklame jer kada se bude prikazivala na TV onda ćete moći reći - i ja sam tu bio. Naravno, prilika je ovo i da se malo zaradi za te puste statiste u ovo gluho zimsko vrime pa su tako djeca i dr. mještani zadovoljni žurnoton... I to sve za 30-ak sekundi TV reklame?! 60-ak ljudi u hotelu, silna vozila, tehnika... Eto šta znači marketing nekoj tvrtci!