Uređuje se predvorje zgrade Grada i Suda

08.03.2009

Grad Stari Grad obavlja završne radove na uređenju zgrade Gradske uprave a i Općinskog suda u Starome Gradu koji se nalazi na II. katu. Obavljaju se završni radovi na uređenju prostorija "pod voltima" u prizemlju čime će cjelokupan prostor odisati svježinom i urednošću. Još će se na prostoru istočnog zida postaviti nova oglasna ploča dok će se postava novih ploča na pročelnima nakon uređenja dozvoljavati jedino u koliko imaju odobrenje nadležnog tijela. Za dovršiti ukupno uređenje čitave zgrade ostaje još zapadni zid sa kojeg nije rješena odvodnja oborinskih voda pri rekonstrukciji Općinskog suda te kada se i to riješi onda će doista zgrada zablistati novim sjajem nakon prethodno uređenog istočnog pročelja na kojem će se uskoro izmijeniti novi prozori na vijećnici, svježe obojanog hodnika sa ogradom u kome je postavljena nova rasvjeta i vitraj na južnom prostoru međukata, na zgradu dovedena hidrantska mreža, instalirana svjetla "pod voltima" i dr. te u prostorijama Suda i Grada uređene sve uredske prostorije (osim Gradske vijećnice).