700.000. posjetitelj www.stari-grad.hr

03.03.2009

Gotovo neprimjetno brojčanik posjetitelja stranice Grada Staroga Grada okrenuo je 700.000 posjetitelja što nas kao gradsku upravu jako veseli. Stranica grada u proteklom razdoblju od ožujka 2006. godine toliko je povećala broj dnevnih posjetitelja da se on mjeri stotinama. Drago nam je da građani budu pravovremeno informirani o svemu što se u gradu i na otoku događa a isto tako oni koji klikaju iz inozemstva da bar donekle vide što se u Starome Gradu događa. Teško je zadovoljiti sve ukuse čitatelja ali ova je stranica ona koju uređuju djelatnici Grada sami, bez profesionalnih novinara i urednika te stoga molimo za oprost ponekad i zbog gramatičkih grešaka i zbog složenog sadržaja teksta jer se često radi u vrlo neadekvatnim uvjetima kada zvone telefoni, mobiteli, kada stranke dolaze u ured i sl. Svima vama čestitam na podršci koju nam kroz ovo vrijeme dajete a onima koji sudjeluju u slanju vijesti zahvaljujem u ime Grada Staroga Grada. Nadam se da ćemo uskoro i do milijuntnog posjetitelja ove stranice...