Radni sastanak pročelnika za gospodarstvo SDŽ i gradonačelnika

03.03.2009

Dana 3. III. 2009. godine u Gradskoj vijećnici Grada Staroga Grada održan je radni sastanak pročelnika Upravnog odjela za gospodarstvo Splitsko-dalmatinske županije gosp. Bože Sinčića i gradonačelnika Grada Staroga Grada gosp. Viska Haladića uz nazočnost gosp. Valtera Drandića, konzultanta tvrtke COIN a glede nekolicine gradskih projekata od kojih je najvažnije, sukladno iznesenom na sastanku kojega je župan SDŽ gosp. Ante Sanader priredio u SDŽ dana 12. veljače, upravljanje pomorskim dobrom na području Grada Staroga Grada te financiranje dovršenja poslovne zone Vrbanj, poticanja poduzetnika kroz sufinanciranje kamate na uzete kredite  kao i projekata koji će se kandidirati za razne fondove, kako domaće tako i strane. Nakon razgovora napravljen je obilazak obale i staroga dijela grada gdje su se upoznali sa potencijalima ovoga grada kako u turističkom tako i u gospodarskom smislu.