Uređeni prostori "Pod skale" u kazališnoj dvorani

29.01.2009

Zbog kroničnog nedostatka skladišnog prostora za Grad Stari Grad, pristupilo se uređenju dvaju prostora u kazališnoj dvorani tzv. "pod skale" gdje je zatečena znatna količina otpada. Ukupno su 2 kamiončića Komunalnog bila dostatna da se sve, od građevinskog otpadnog materijala zaostalog od same gradnje dvorane do raznih stvari koje više nikome u kazalištu nisu služile, očisti. Tvrtka Blitz instalacije ugradila je u oba prostora struju tako da će sada isti biti prikladni za skladištenje raznih materijala grada, od ukrasa za Božić i Novu godinu do raznih drugih stvari. Tako se vlastitim snagama (uz pomoć djelatnika iz Doma te komunalnih redara) stvorio veliki skladišni prostor u kojega su postavljene police.