HNK Jadran osvojio turnir Tomislava Moškatela 2009.

25.01.2009

Na nogometnom turniru u Starome Gradu na igralištu Dolci, u vrlo teškim uvjetima (kiša i blatnjav teren) završio je nogometni turnir Tomislava Moškatela 2009.  U finalu turnira kojeg je izvrsno organizirao Igor Dužević sa suradnicima iz NK Sloge Dol, u kojem su igrali HNK Jadran i NK Sloga iz Dola ove godine Jadran je bio uspješniji. Igrajući za 3. mjesto NK Lavanda pobjedila je SOŠK iz Svirača te tako osvojila 3. mjesto. Svim ekipama uručena su priznanja za sudjelovanje kao i svim sponzorima, sucima i voditelju Damiru Cariću dok su pehare uručili predstavnici klubova Dol i Jadran, gradonačelnik Staroga Grada te nećak tragično preminulog Tomislava Moškatela, učenik Mihael Gamulin. Nakon svečanog protokola nastavljeno je slavlje Jadranaša u društvenim prostorijama na igralištu.