4. Memorijalni turnir Tomislav Moškatelo 2009.

23.01.2009

NK "Sloga" iz Dola na Hvaru 24. i 25. siječnja tradicionalno organizira 4. Memorijal "Tomislav Moškatelo", u spomen na svog tragično preminulog člana Tomislava Moškatela iz Dola. Pod pokroviteljstvom Grada Starog Grada i sponzorstvom Credo-banke iz Splita, te uz brojne druge sponzore s područja otoka Hvara, NK "Sloga" je za četvrti po redu Memorijal kao sudionike pozvala sportske prijatelje i rivale: prošlogodišnje osvajače NK "Levanda" iz Velog Grablja, HNK "Jadran" iz Starog Grada, te po prvi puta i NK "S.O.Š.K" iz Svirača. Organizator je i ove godine pripremio revijalnu utakmicu dječaka, te će dječaci HNK "Jadran" odigrati revijalnu utakmicu sa kombiniranom momčadi "Nonota i veterana HNK "Jadran" starijih od 50. godina". Revijalna utakmica odigrati će se u nedjelju, 25-og., sa početkom u 11,15 sati, nakon što predstavnici svih klubova učesnika polože cvijeće na mjesto počivališta Tomislava Moškatela na mjesnom groblju u Dolu. Predsjednik NK "Sloga", zahvaljuje se svima koji su pridonijeli uspješnom odigravanju Memorijala, a posebno se zahvaljuje svim nekadašnjim igračima HNK" Jadran", koji su prepoznali ideju o odigravanju revijalne utakmice sa najmlađim igračima, te se odazvali pozivu organizatora.