Dovršava se hidroizolacija kazališne dvorane

31.03.2008

Djelatnici obrta Super Mario, uz nazočnost nadzornog inžinjera, privode kraju radove na polaganju hidroizolacije na terasi kazališne dvorane na Novoj rivi u Starome Gradu, unatoč prethodnih dana lošim vremenskim prilikama. Zato su ovi sunčani dani iskorišteni da se na postavljeni 1. sloj izolacije postavi i 2. sloj koji će biti sivkaste boje, sličan već postavljenom na drugome dijelu dvorane, tako da će se ovom prilikom cjelokupna dvorana prekriti hidroizolacijom. Istovremeno se ugradilo i novo postolje za klima uređaj na kojega dolazi tzv. čiler sa 750 kg težine pa se, nakon završetka ovih radova, očekuje montaža i klime u dvorani te samoga uzemljenja već postavljenog gromobranskog sustava, kopanjem prstena oko dvorane, čime bi planirani radovi za ovu godinu bili okončani.