Javna rasvjeta na pomoćnom nogometnom igralištu

07.08.2006

Dana 7. 8. na pomoćnom nogometnom igralištu Dolci u Starome Gradu postavljena su 4 sedammetarska kandelabera sa jakim svjetiljkama na mjestima gdje je prije par dana tvrtka Borova d.o.o. iz Hvara postavila betonska postolja za kandelabere te ukopala kabel. Poslove montaže obavilo je obrt Elektro Jakelić iz Staroga Grada tako da, nakon što je Grad postavio oznake za parking te pomoćno nogometno igralište asfaltirao, može 24 sata koristiti kao kvalitetni parking prostor koji će biti osvijetljen čitavu noć i koji može primiti veliki broj vozila. U svrhu parkinga ovaj će se prostor koristiti samo tijekom ljeta jer je on zimi u funkciji malog nogometa i balota. Važno je napomenuti kako će se i starogrojski baloteri ovome veseliti jer će moći započete partide balota po danu dovršiti po noći.