Klapa Cambi oduševila publiku

09.08.2006

Na prepunom trgu Tvrdalj Petra Hektorovića, sinoć je svojim izvanrednim nastupom pubilku oduševila klapa 'Cambi iz Kaštel Kambelovca'. Klapa je nastupila u organizaciji Grada Staroga Grada i Turističke zajednice Grada, a sponzor je tvrtka Maestral vl. mate Mijića iz Staroga Grada. Koncertu klape, uz koju je nastupila i ženska klapa 'Bodulke' iz Hvara, nazočili su: ministar poljoprivrde, šumarstva i vodnoga gospodarstva RH, g. Petar Čobanković, saborski zastupnici g. Kruno Peronja i Gordan Jandroković, savjetnik župana za poljoprivredu, g. Ivica Kovačević, te domaćini - gradonačelnik Grada Staroga Grada, g. Visko Haladić, direktorica Turističkog ureda TZ, gđica Daniejla Vlahović i sponzor g. Mate Mijić.