Emisija Zvizdan Radio Splita, izravno iz Staroga Grada

12.08.2006

U subotu, 12. kolovoza 2006. godine, u vremenu od 10,00 do 14,00 sati na valovima Radio Splita možete pratiti kontakt-emisiju 'Zvizdan', pod uredničkom palicom gđe Ivone Jakić. U ovoj emisiji koja će u cijelosti biti posvećena Starome Gradu , njegovim ljudima, znamenitostima i zanimljivostima, nastupit će: gradonačelnik Grada Staroga Grada, g. Visko Haladić, ravnatelj Centra za kulturu, g. Aldo Čavić, direktorica Turističkog ureda Turističke zajednice Grada Staroga Grada, gđica Danijela Vlahović, povjesničar g. Nikša Račić, prof. Ivica Moškatelo, pjesnik g. Miki Bratanić iz Vrbanja, pjesnikinja gđa Marica Buratović iz Staroga Grada, recitator Bortul iz Rudine, voditelj klape 'Garmica' g. Ante Stančić, g. Ivan Domančić zv. Lex Leader, gđa Jasenka Dulčić, organizator kulturne manifestacije 'Rudinaart' i mnogi drugi. Posebni gosti urednice Ivone Jakić su: Toni Pavičić Donkić - maratonac koji je preplivao La Manche, Petar Botteri, starogradski fotograf, Josip Dujmović, legenda Pučkih pjevača i Joško Belamarić, ravantelj Konzervatorskog odjela u Splitu. Poslušajte.