U Dječjem vrtiću postavljeni kontejneri

17.08.2006

U Dječjem vrtiću 'Sardelice' Stari Grad, 16. kolovoza 2006. godine, u nazočnosti gradonačelnika Grada Staroga Grada g. Viska Haladića, predsjednika Gradskog vijeća g. Tonija Lučić Lavčevića, ravnateljice Vrtića, gđe Tončike Kovačević i drugih uzvanika, postavljena su tri 'dječja' kontejnera za odlaganje različite vrste otpada, kao i tri 'velika' kontejnera iste namjene. Kontejneri su donacija tvrtke 'Čistoća' d.-o.o. iz Splita, čiji je direktor g. Alen Ćurin i sam bio nazočan ovome događaju. Ova događaj, kao i prethodna dva: Otvaranje ploče s nazivom 'Obala dr. Franej Tuđmana' i otvaranje trga Jurja Škarpe, popratila je svojim nastupom 'Dechovy hudba mladeže Zakladny umelecke škole' - limena glazba mladeži Umjetničke škole iz češkog grada Velke Opatovice - grada prijatelja Staroga Grada.