Započeo V Starogrojski festival književnosti Faro(pi)s

18.08.2006

V Starogrojski festival književnosti 'Faro(pi)s, ove godine održat će se na tri lokacije: 18. i 19. kolovoza 2006. godine na trgu 'Škor' u Starome Gradu, 20. kolovoza 2006. u Hvaru na gradskom kupalištu 'Bonj' i 21. kolovoza 2006. u Vrboskoj u konobi 'Pinjata'. Sve večeri počinju u 21,00 sat. Na festivalu nastupaju: Veljko Barbieri, Renato Baretić, Muharem Bazdulj, Balša Brković, Boris Dežulović, Daša Drndić, Zlatko Gall, maja Gregl, Ivan Herceg, Emir Imamović, Velid Imamović, Ibrahim Kajan, Vesna Krmpotić, Džemaludin Latić, Sanja Lovrenčić, Milena Marković, Ivana Prijatelj Pavičić, Slobodan Prosperov Novak, Milorad Popović, Ana Ristović, Olja Savičević Ivančević, Mile Stojić, Drago Štambuk, Zvonko Todorovski i Ante Tomić. Organizator je galerija 'Moria' iz Staroga Grada.