Proglašeni pobjednici 31. Maratona Faros

26.08.2006

Na svečanoj cermoniji završetka 31. MPHDP 'MaratonaFaros', 26. 08. 2008. u 20,00 sati, na renesansnom trgu Tvrdalj Petra Hektorovića, ovogodišnjim su pobjednicima uručene medalje, pehari i pokali te izrečene mnoge čestitke. Uz intoniranje nacionalnih himni pobjednika u muškoj i ženskoj konkurenciji, proglašeni su i pobjednici 15. Državnog prvenstva u daljinskom plivanju. Nazočne su, u svečanoj atmosferi, pred prepunim trgom, pozdravili predstavnici Organizatora, Splitsko-dalmatinske županije i domaćina Grada Staroga Grada. U završnoj riječi Maraton je proglasio zatvorenim gradonačelnik Visko Haladić, nakon čega je u gradskoj luci upriličen veličanstveni vatromet. 31. Maraton Faros bit će i faktički zavoren spuštanjem zastava zemalja sudionica, točno u ponoć 26. 08. 2006. godine.