Sunčani Hvar na najnižim granama

23.08.2006

Nakon što je Orco grupa odabrana kao vladin partner u javno-privatnom partnerstvu za dokapitalizaciju i upravljanje resursima Sunčanog Hvara u gradu Hvaru, prve rezultate u Starome Gradu imamo već u trajektnoj luci; dvoje uniformiranih mladih osoba, protivno propisima iz oblasti komunalnog reda, zaustavlja vozila u trajektnoj luci u Starome Gradu i usmjerava ih u hotelske kapacitete i kamp u Hvaru. S obzirom da su se spustili na razinu onih tzv. 'Zimer frei' osoba koje u luci 'čupaju' za ruke goste i odvode ih u svoje apartmane, sudbina tog turističkog diva određena je tim činom; po svaku cijenu gost! S obzirom kakav su image stvorili u ovo kratko vrijeme upravljanja tvrtkom trebat će im dosta da to isprave u očima nas otočana.