Garmica na proslavi Dana Grada Komiže

04.12.2006

Starogradska klapa 'Garmica' i ove je godine gost na tradicionalnoj proslavi blagdana sv. Nikole - zaštitnika pomoraca - Dana Grada Komiže. Na poziv gradonačelnice gđe Tonke Ivčević, 'Garmica' će zajedno s klapom 'Šufit' iz Splita i domaćom ženskom klapom 'Gusarice' nastupiti na prigodnom progamu u Spomen-domu u Komiži pod nazivom 'Užežin Svetoga Nikole'. Sutradan - na sam dan sv. Nikole predviđena je tradicionalna pučka crkvena fešta s paljenjem žrtvenog broda, koncelebrirana sveta misa s procesijom te svečana sjednica Gradskog vijeća Grada Komiže. Na put s 'Garmicom', također na poziv svoje 'kolegice', krenuo je i starogradski gradonačelnik g. Visko Haladić, koj će zajedno s pjevačina prisustvovati svim navedenim manifestacijama.