Sazvana XXI sjednica Gradskog poglavarstva

03.12.2006

Za dan 04. prosinca 2006. god. sazvana je XXI sjednica Gradskog poglavarstva sa početkom u 9:00 sati. Za sjednicu predložen je sljedeći dnevni red :

1.Prostorni plan uređenja Grada Starog Grada 2.Natječaj za prijam u službu u Jedinstvenom upravnom odjelu (komunalni redar i administrativni tajnik)- informacije o tijeku postupka 3. Financijski zahtjevi 4. Prijedlog Ugovora o ustupanju fotografija za izradu kalendara Grada Starog Grada za 2007.g.(fotoarhiv Boteri) 5. Verifikacija - Zamolba za produljenje roka korištenja kredita Fonda za regionalni razvoj RH za sufinanciranje izgradnje komunalne infrastrukture u Poduzetničkoj zoni Vrbanj 6. Zamolba za davanje stručnog mišljenja Konzervatorskog odjela u Splitu na prijedlog (idejno riješenje) prometnog riješenja istočnog ulaza u Grad (predio 'Granica' kod parka 'Vorba' i dr.