Božićno-novogodišnji svečani domjenak

23.12.2006

Povodom nadolazećih božićno-novogodišnjih blagdana, gradonačelnik Grada Staroga Grada, g. Visko Haladić i predsjednik Gradskog vijeća, g. Toni Lučić Lavčević, zajednički su na prigodni tradicionalni svečani domjenak pozvali su vijećnike Gradskog vijeća, predsjenike radnih tijela Vijeća, članove Gradskog poglavarstva predsjednike Vijeća Mjesnog odbora Dol i Vrbanj, zaposlenike Jedinstvenog upravnog odjela, čelnike političkih stranaka koje participiraju u Vijeću, predstavnike Katoličke crkve, ravnateljicu Dječjeg vrtića 'Sardelice', ravnatelja Centra za kulturu, predstavnike Doma za starije i nemoćne osobe, Komunalnog Stari Grad i predstavnike DVD- a Stari Grad. Domjenak će biti upriličen u subotu 22. prosinca 2006. godine u 18,00 sati u Gradskoj vijećnici u Starome Gradu. Nakon pozdravne riječi gradonačelnika, uzvanici će prionuti 'manjativi'. Na jelovniku je tradicionalni 'bakalor' na 'bianko'.