Zemljišniku novi namještaj

18.12.2006

Napokon, nakon nekoliko mjeseci zakašnjenja, u Općinski sud u Starome Gradu stigao je namještaj za zemljišno-knjižni odjel koji, zbog činjenice da nije na vrijeme stigao namještaj, nije mogao raditi u svojim novouređenim prostorijama u prizemlju Palače gradske vijećnice već u privremenim prostorijama, u zgradi Hvarskih vinarija u Starome Gradu, u neadekvatnim uvjetima, bez telefona i dr. mogućnosti (unos podataka na internet i sl.). Kako je sada sve spremno za novi početak rada u novim prostorijama, nakon dugo vremena djelatnici Općinskog suda biti će smješteni na jednome mjestu kako bi se strankama i odvjetnicima napokon olakšao rad a djelatnici suda mogli pružiti cjelovitu uslugu glede sudskih dokumenata i podataka.