Obnova Ugovora o poslovnoj suradnji

24.12.2006

Lučka uprava Splitsko-dalmatinske županije dopisom potpisanim od ravnatelja gosp. Željka Mišića je izvjestila i Grad i Komunalno kako je iza nas još jedna uspješna sezona te se na poslovnoj suradnji zahvaljuju. Luka Stari Grad je, kako dalje navode, vrlo dobro vođena od strane voditelja radne jedinice Luka gosp. Ante Tonka Bižace sa suradnicima a da je to upravo tako govore i svi korisnici luke i svi najznačajniji brodari luke koji su izrazili samo pohvale za red u luci i upravljanje lukom. Zbog toga je Komunalnom Stari Grad d.o.o. kao koncesionaru luke, upućen Ugovor o produljenju koncesije na bar 3 godine. Doprinos svemu tome dao je i gosp. Mate Mijić, član Upravnog vijeća Lučke uprave Splitsko-dalmatinske županije.