Usvojen rebalans i proračun Grada Staroga Grada za 2007.

22.12.2006

Na XX. sjednici Gradskog vijeća, posljednjoj tekuće godine, usvojen je Rebalans proračuna Grada za 2006. godinu i Proračun Grada Staroga Grada za 2007. godinu sa pripadajućim programima u iznosu od 19.757.000 kn. Najvažnije je to da će se nastaviti sa izgradnjom kanalizacijskog kolektora, izgradnjom doma za starije i nemoćne osobe, izgradnjom klupskih prostorija HNK Jadran i obližnjeg parkirališta na tzv. Borinića vartlu, uređenju uredskih prostorija i zgrade Grada, uređenju prostorija dječjeg vrtića sa posebnim osvrtom na uređenje II kata u muzičku školu, uređenje cesta i puteva u mjestima i poljima, izgradnja kružnog toka kod parka Vorba i autobusne stanice, deponij Dolci-sređivanje dokumentacije do građ. dozvole, nabava komunalnog vozila za odvoženje smeća, popločenje ulice uz park čardin na Rivi, građenje javne rasvjete od Lučice prema križanju D 116 i ceste za Selca, građenje javne rasvjete u Vrbanju, uređenje prostorija zv. Mlin (sportska dvorana Faros) u upotrebljivu mini sportsku dvoranu, 18 stipendija, financiranje knjižnice, muzeja, dječjeg vrtića, sportskih i kulturnih udruga i dr.