Prijem za HNK Jadran u Gradskoj vijećnici

28.12.2006

Gradonačelnik Visko Haladić primio je izaslanstvo HNK Jadran sa svim klupskim generacijama nogometaša (50-ak osoba) dana 28. XII. u 11:00 sati u Gradskoj vijećnici kojom prilikom im je čestitao Božić i sve nadolazeće blagdane i praznke te im čestitao rođendan kluba - 70. godina od osnutka Hrvatskog nogometnog kluba Jadran - Stari Grad. Od davne 1936. godine mnoge generacije održavale su klub, nekad i u teškim i ratnim vremenima, te je obaveza mladih da istoga i dalje predaju nadolazećim generacijama, bez obzira na sportske uspjehe, iako oni nisu bili zanemarivi u prethodnom radzoblju, za ponos i na slavu. Gradonačelnik je istaknuo i započimanje izgradnje društvenih prostorija/svlačiona na nogometnom igralištu Dolci koje će do ljeta biti u punoj funkciji. Čestitavši im obljetnicu utemeljenja kluba, dao je riječ predsjedniku gosp. Vinku Tudoru koji je u emotivnom govoru naglasio važnost zajedništva u klubu te rad na dobrobit kluba i ukazao na potrebu još boljeg ponašanja svih Jadranaša da budu primjer ostalima.