HNK Jadran slavi 70. obljetnicu osnutka kluba

27.12.2006

dana 28. XII. nogometni klub HNK Jadran iz Staroga Grada prigodnim će sportskim programom obilježiti svoj 70. rođendan. Svečanost započinje prijemom kod gradonačelnika za najmlađe igrače Jadrana sa rukovoditeljima i trenerima u 11 h u Gradskoj vijećnici da bi se tijekom dana nastavilo sa sportskim zbivanjima na nogometnom igralištu Dolci u Starome Gradu a sve završilo svečanom skupštinom društva u 18:00 sati u Čitovnici Hrvatskog doma gdje će se najzaslužnijim a podijeliti zahvalnice za pomoć u radu. Najbolji prigodni poklon za ove blagdane je izgradnja klupskih prostorija koja upravo danas počinje čišćenjem terena na igralištu da bi potom tvrtka TIF započela sa izgradnjom kuće na mjestu sadašnje kućice za alat. Čestitke svim Jadranašima kao i sjećanje na svje one Jadranaše kojih više nema a svoj doprinos radu i trajanju ovog kluba su dali za svoga života.