Nalivena betonska ploča na Domu za starije

02.05.2007

Djelatnici tvrtke Telekomunikacije obavili su do sada najzahtjevniji dio posla na domu za starije i nemoćne osobe u Starome Gradu; na najgornjoj etaži obavili su nalijevanje betonske deke nakon što je izveden vrlo komplicirani zahvat postavljanja željezne armature za beton. Zatim slijedi postavljanje krovne konstrukcije te konačnog dobivanja kontrue buduće zgrade, nakon što su ugrađene požarne stepenice sa zapadne strane zgrade. Time se grubi građevinski radovi približavaju svome konačnome roku; 15. VI. kada će se privremeno, tijekom ljeta, obustaviti sve aktivnosti do jeseni. Interesantnost je da je sa najgornje, novonalivene betonske ploče prekrasan pogled na Starogradsko polje, Glavicu, školu i još mnogo drugog.