Sastanak HNK Jadrana u prostorijama Blagajne

21.05.2007

Uprava HNK Jadrana održala je dana 21. V. u 18:00 sati sastanak u klupskim prostorijama Blagajne Milosrdne zadruge maloselske a nakon završetka natjecateljske sezone. Tema je bila uspjeh u prvenstvu otoka Hvara, gostovanje ekipe iz Samobora te uređenje novih klupskih prostorija na igralištu Dolci. Predsjednik V. Tudor je iznio kako je, unatoč sredini tablice u prvenstvu, HNK Jadran dobro odigrao sezonu jer je imao veliki broj teških ozljeda važnih igrača a došlo je i do lagane smjene generacija odn. kazao je kako imaju više debitanata u prvenstvu nego sve ostale ekipe zajedno s time da u ekipi, u usporedbi sa drugim klubovima, nemaju niti jednog 'stranca' već se oslanjaju na vlastite snage. U subotu 26. V. najavili su revijalnu utakmicu svih generacija Jadrana u popodnevnim satima na igralištu Dolci. Gostovanje veterana iz Samobora ocjenili su privatnim posjetom određenoj grupi ljubitelja nogometa u Starome Gradu te nikako se ne mogu složiti sa time da je na tim utakmicama netko predstavljao veterane HNK Jadran jer oni tamo nisu bili. To smatraju privatnim aranžmanom pojedinaca. I na kraju je istaknuto zadovoljstvo tijekom izgradnje društvenih prostorija HNK Jadrana uz igralište Dolci koje bi uskoro mogle biti dovršene. Gosp. Mate Mijić je kazao kako će za čitavu zgradu gdje su potrebne keramičke pločice on svu količinu donirati klubu. Zaključeno je kako se sve oko izrade monografije kluba mora ubrzati kako bi se ista mogla izdati za Dan grada Staroga Grada.