Svečana podjela svjedodžbi

29.06.2007

Danas je u prostorijama OŠ Petra Hektorovića održana svečana podjela
svjedodžbi učenicima osmog razreda. Od 29 učenika njih 10 je završilo
osmi razred s odličnim uspjehom. Njih čak devet je imalo odličan uspjeh
tijekom svih osam godina osnovne škole. Nakon uvodne riječi razrednica
prof. Magdalena Kaliterna je učenicima podijelila svjedodžbe, pohvalnice, te prigodne nagrade. Učenicima se obratio i ravnatelj prof. Ivan Jurkić koji je istaknuo besprijekorno ponašanje učenika na nedavnoj ekskurziji, te im čestitao na zrelosti i ozbiljnosti koju su pokazali. Podjeli je prisustvovao i gradonačelnik gosp Visko Haladić kojem se ravnatelj zahvalio na uspješnoj suradnji Grada i škole. Razrednica i učenici su se posebno zahvalili učiteljici Perici Mileta koja ih je vodila do četvrtog razreda, a i u višim razredima je nastavila rad sa njima u folklornoj skupini. Još jedna generacija je uspješno završila osnovnu školu na čemu im čestitamo, te im želimo puno uspjeha u daljnjem životu i školovanju.