Škola plivanja plivačkog kluba For iz Staroga Grada

29.06.2007

Stari Grad ima 2 plivačka kluba. Jedan je vrlo aktivan i novoosnovan je a vodi ga Damir Petrić iz Staroga Grada i nosi ime For. Već 2. godinu uspješno klub sa svojim entuzijastima organizira tradicionalni super mini maraton Sveti Rok. Ove godine Poglavarstvo je odobrilo i novi program klubu a taj je Otvaranje škole plivanja u Starome Gradu na kupalištu Bonj. Za to je Poglavarstvo odobrilo dodatnih 5.000 kn te će zajedno sa organizacijom super mini maratona klub dobiti najmanje 15.000 kn a to će biti utrošeno za trenera (plaća, hrana i spavanje) te organizaciju maratona i redovan rad kluba. Tako će 9. VII. krenuti škola plivanja koju vodi Damir Petrić i to za 2 skupine; GIRICE od 8 do 9 godina i Dupini od 10 do 12 godina dječjeg uzrasta. Jutarnji termin biti će ujutro za najstarije od 8:30 do 9:30 dok će za mlađe biti rezervirani termini popodne, od 15:30 do 16:30 za najmlađe i 17 do 18 sati za Dupine. Škola plivanja trajati će od 9. VII. do 31. VIII. 2007. godine.