Dalmacijavino - župan iskazao razumijevanje za zahtjeve Grada Staroga Grada

02.10.2007

U pismu upućenom gradonačelniku Visku Haladiću, a povodom poroblematike prodaje tvrtke 'Dalmacijavino' Split, splitsko-dalmatinski župan Ante Sanader iskazao je razumijevanje za prijedlog Grada Staroga Grada kojim se traži izdvajanje 'Hvarskih vinarija' iz sastava 'Dalmacijavina'. Župan je iskazao spremnost uključivanja Splitsko-dalmatinske županije u moguće razrješenje nastale situacije, te u tom smislu predložio zajednički sastanak u Županiji gdje bi se usuglasili zajednički stavovi. 'Osobno kao župan, te stručne službe županije, stojim Vam na raspolaganju, te smo spremni pomoći, u okviru svojih mogućnosti, kao što smo to radili i do sada i mnogim drugim prigodama' - stoji na kraju županova pisma.