Bespravno postavljena oglasna ploča stranke HSU Stari Grad

18.10.2007

Tijekom vikenda stranka HSU-Stari Grad na Rivi je postavila bez odobrenja Gradskog poglavarstva svoju oglasnu ploču. Komunalni redar izdao je rješenje o uklanjanju te, u koliko ne bude uklonjena od strane stranke HSU odn. predsjednika g. Vinka Šoljana, biti će uklonjena uz asistenciju bravara po komunalnom redaru kada istekne rok dat za njeno uklanjanje. Žalosno je što je upravo gosp. Vinko Šoljan vijećnik u Gradskom vijeću stranke HSU te iste propise krši. Poglavarstvo nije udovoljilo zahtjevu HSU za postavu oglasne ploče jer za to nema potrebe s obzirom da ima dovoljno javnih oglasnih ploča na kojima se mogu postavljati obavijesti umirovljenicima. Posebice stoga što je sa tog istog mjesta skinuta prije par godina ružna i stara tzv. vižijola koju je koristio Maraton Faros. Na žalost, isti g. Šoljan je ovoga ljeta postavio i 2 neukusna panoa kao predsjednik Maratona Faros na javnim površinama što tada nije bilo sankcionirano međutim ovoga puta će se pokrenuti prekršajni postupak protiv predsjednika HSU kao odgovorne osobe.