Održana predavanja i intervju za djelatnike Grada po ISO standardu

22.10.2007

Tvrtka Statheros d.o.o. sa predavačem Zoranom Ćosićem održala je prvo predavanje za djelatnike Grada Staroga Grada u postupku uvođenja ISO 9001/2000 te nakon toga i intervju. Svi djelatnici upoznati su sa normom ISO te postupkom koji će u narednih 6 mjeseci biti proveden kako bi se moglo doći do certifikata ISO 9001. Nakon toga svaki je djelatnik bio intervjuiran glede obavljanja svojih poslova iz svoje nadležnosti te će se na taj način snimiti postojeće stanje u organizaciji grada te nakon toga doći do modela koji bi poboljšao poslovanje odn. pružanje usluga građanima. Za napomenuti je da je Grad Stari Grad jedna od rijetkih jedinica lokalne samouprave koja uvodi ISO standard u SDŽ a i u čitavoj RH.