Program Biciklijade 2007.

01.10.2007

Program 'Biciklijade 2007.' 06. listopada 2007. (subota) u organizaciji Rotary Cluba Hvar pročitajte u rubrici 'Pregledaj'.

Subota, 06.10.2007.

09.00 sati registracija sudionika u Hvaru Dolac
Starom Gradu autob. postaja
Jelsi Pjaca
09.30 « polazak kamiona i autobusa iz Hvara Dolac
09.45 « polazak kamiona i autobusa iz Starog Grada autob. postaja

10.30 « start (svi sudionici u grupi) riva Jelsa 11.30 « cilj «
12.00 « prigodna zakuska za sve sudionike «
takmičenje sudionika «tko će sporije»
objava sponzora biciklijade
izvlačenje prigodne lutrije
14.00 « odlazak kamiona i autobusa za Stari Grad i Hvar parkiralište
odlazak sudionika iz Bola riva Jelsa
Napomene:

1. «Biciklijada» nema takmičarski karakter već je koncipirana na principu humanitarnog sudjelovanja.
2. Start i cilj «biciklijade» je u Jelsi «na rivi» a staza vodi starom cestom preko mjesta Svirče, Vrbanj, (gdje će biti postaja sa osvježavajućim napicima) do Vrboske i dalje preko Vitarnje do Jelse. Ukupna dužina staze je oko 15 km (srednje teška staza).
3. U disciplini «TKO SPORIJE» nastupaju po trojica najboljih natjecatelja iz svakog razreda odabrani prednatjecanjem u školama. Pobjednici osvajaju jednodnevni izlet za cijeli razred.
4. Zbog sigurnosti u prometu sudionici moraju imati tehnički ispravne bicikle te zakonom propisanu opremu (zaštitne kacige).
5. Organizirana je prodaja kaciga (ograničene količine) za prijavljene učenike osnovnih škola po promotivnoj cijeni od samo 50,00 kn (razliku cijene poklanja Rotary club Hvar).
6. Sudionici prigodom registracije uplatom od 50,00 kn dobivaju T-majicu sa logom akcije i prigodnu zakusku.
7. Lutrija će biti u slobodnoj prodaji po cijeni od 10,00 kn.

Rotary Club Hvar - Organizacijski odbor