Dnevni boravak

27.10.2007

Opremljeni dnevni boravak u prostorijama Doma za starije i nemoćne osobe u Starome Gradu, na adresi: Zbora narodne garde 11, početkom studenog 2007. očekuje otvaranje. To je još jedna aktivnost za osmišljavanje boljeg života osoba starijih od 65 godina. Ime programa je 'Dnevni boravak i pomoć u kući starijim osobama' a provoditelj programa je Dom za starije i nemoćne osobe Stari Grad. Program je subvencioniran od Ministarstva obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti, te dijelom i od Grada Staroga Grada. Dnevni boravak otvara se početkom studenog, a namjena mu je pružanje raznih sadržaja poput druženja, rekreacije, edukacije i zabave te lišavanja usamljenosti starijoj poluplaciji tj. osobama iznad 65 godina starosti.