Povjerenstvo za otoke

16.11.2007

Dana 15. studenog 2007. godine u 10:00 sati u dvorani Županije u Splitu održala se sjednica Povjerenstva za otoke. Sjednici su nazočili članovi Povjerenstva za otoke: predstavnik Ministarstva mora, turizma, prometa i razvitka, predstojnik i pomoćnik Ureda državne uprave u SDŽ, gradonačelnici i načelnici otočkih gradova i općina, te predstavnici Upravnih odjela u SDŽ. Dnevni red Povjerenstva je bilo očitovanje o potrebama za korištenjem sredstava iz Državnog proračuna u 2008. godini. Sastanku je nazočio gradonačelnik Grada Staroga Grada Visko Haladić. Grad Stari Grad je kandidirao 2 projekta za sredstva iz Državnog proračun 2008. godine: dovršetak (II faza) kanalizacijskog sustava i uređenje športske dvorane Faros u Starome Gradu.