Veliki odaziv gospodarstvenika Staroga Grada sponzorstvom za Rotary bal u ZG

07.11.2007

Gospodarstvenici Staroga Grada i okolnih naselja odazvali su se u najvećem mogućem broju i sa prilozima prema njihovim mogućnostima potpomogli ili novčano ili svojim proizvodima/uslugama dobrotvornu akciju nabavke pomagala za kretanje i cjelodnevni boravak (invalidska kolica) na Rotary balu koji će se 17. XI. održati u hotelu Westin u Zagrebu. Njihovi bonovi za lutriju prodavati će se na samome balu te će se od toga prihoda najvjećim dijelom (prošle godine bilo je prikupljeno 270.000 kn na balu koji su uplaćeni za nabavku CT uređaja koji na Hvar stiže do konca godine) financirati nabavka, ovisno o zaradi 5,6 ili 7 kolica najtežim invalidima na otoku Hvaru. I ovogodišnji moto plesa je FORHVAR a na balu će biti viđeni mnogi visoki dužnosnici RH i prijatelji otoka Hvara kao i sami otočani, cca 500 osoba.